WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, TO DOTKNIĘCIE

Jak działa Bila Box

Twoja TROBOLO BilaBox jest gotowa do użycia w ciągu kilku sekund.
Po prostu przymocuj wkładkę do separatora moczu, włóż trochę ściółki
i gotowe.

Nic prostszego!

ZAWSZE POD RĘKĄ

Super mała i lekka

Dzięki kompaktowym wymiarom TROBOLO BilaBox można łatwo przechowywać, na przykład w kamperze, przyczepie kempingowej lub samochodzie. Ważąc zaledwie 2,8 kg, toaleta kompostująca jest również łatwa w transporcie i można ją zawsze ustawić w dowolnym miejscu.

NAPRAWDĘ WYTRZYMAŁY

Wyjątkowo odporny

TROBOLO BilaBox wykonany jest z trwałego, odpornego na warunki atmosferyczne materiału, dzięki czemu można go używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nawet deszcz czy śnieg nie mogą zaszkodzić Twojej toalecie kompostowej wykonanej z tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu. Dzięki temu jesteś naprawdę przygotowany/a na wszystko i zawsze możesz mieć wygodne rozwiązanie toaletowe, gdziekolwiek jesteś.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Proste i bezwonne użytkowanie

Zintegrowany separator moczu zapewnia niezawodne rozdzielanie stałych
i płynnych odchodów. Skutecznie przeciwdziała to powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Dzięki dodaniu ściółki zapobiega się rozwojowi zapachu ciał stałych wkładce. Pojemnik na płyny jest zawsze chroniony przed zapachami i niechcianym rozlaniem dzięki naszemu unikalnemu systemowi TROBOLO SafeShell System®.

PODSUMOWANIE

Od chwili dostarczenia przez firmę kurierską Twoja TROBOLO BilaBox jest natychmiast gotowa do użycia. Dzięki wadze zaledwie 2,8 kg i kompaktowym wymiarom toaleta kompostująca jest łatwa w transporcie
i zajmuje mało miejsca. Niezależnie od tego, czy jest towarzyszem w podróży, czy też toaletą awaryjną, Twoja TROBOLO BilaBox zawsze jest praktycznym i niezawodnym rozwiązaniem, gdy nie ma dostępu do urządzeń sanitarnych. 

Dzięki separatorowi moczu korzystanie z toalety kompostowej jest bezwonne i nie wymaga wody, prądu ani chemikaliów. Odpady stałe trafiają bezpośrednio do dostarczonego wkładu, który jest przymocowany do separatora moczu. Po użyciu wystarczy dodać trochę ściółki do wkładu, a pojemnik na płyny jest chroniony przed zapachami i rozlaniem dzięki sprytnemu systemowi TROBOLO SafeShell System®, który jednocześnie chroni płyny przed rozlaniem podczas jazdy lub w podróży.

Odpady z toalety można opróżnić i zutylizować samodzielnie, bez stacji zrzutu. Odpady stałe można wyrzucić razem z wkładem, podobnie jak użyte pieluchy, do odpadów domowych lub alternatywnie skompostować. Płyny można zutylizować w konwencjonalnej toalecie lub rozcieńczyć z wodą
i wykorzystać jako naturalny nawóz. 

Dzięki TROBOLO BilaBox masz zawsze dostęp do wygodnej toalety, gdziekolwiek jesteś. Podczas korzystania z niej należy zawsze upewnić się, że toaleta kompostująca jest ustawiona na równej powierzchni.